TARGI ŚLUBNE W POLSCE OBSŁUGUJE AGENCJA PLATINIUM VISAGE

 

Każdego roku, sezon ślubny jest dla nas wszystkich bardzo pracowity.  Na najwyższe obroty wchodzimy od piątku do niedzieli gdy szykujemy wasze stylizacje ślubne tworząc niezapomniane makijaże i fantazyjne fryzury z którymi nie chcecie się roztsać aż do poprawin...

Ale cóż, trzeba chociaż na chwilę, zanim weźmiecie udział w waszej ślubnej sesji zdjęciowej, którą fotograf zazwyczaj wykonuje w najpiękniejsze słoneczne dni w plenerze w innym dniu niż wielki finał.

W tygodniu wykonujemy dla was próby i testy ślubne byście wiedziały, że wszystko wypadnie po waszej myśli. Byście mogły sprawdzić trwałośc fryzury i świeżość makijażu.  To wszystko robimy dla Was - by  w ten szczególny dzień wszystko wyszło jak najlepiej.

Dlatego właśnie dla Was jesteśmy rownież na targach.

Byście mogły nas poznać, zadać pytania, które pomogą wam się przygotować do tego wyjątkowowego dnia. Jesteśmy dla Was na targach ślubnych... w Pałacu Kultury i Nauki, na Torwarze oraz w Sky Klub w Zlotych tarasach i wielu innych miejscach w których wykonujemy dla Was prezentację makijażu ślubnego jak również opowidamy o trendach na dany sezon i rok.

 

Ale drogie, przyszłe Panny Młode - tylko na Torwarze możemy przyjąc Was i wykonać próbę ślubną za połowę ceny.


 

Zobaczcie, co działo się w 2012r, być może nawet byliście tam z nami ? :)

 

MEGA TARGI ŚLUBNE

http://www.youtube.com/watch?v=H5IW1w9nXBc

Autor filmu : GRUPA PLATINIUM VISAGE

 

GALA ŚLUBNA W PKIN

http://www.youtube.com/watch?v=J47HNf2Sroc

 

http://www.youtube.com/watch?v=57hbCLpgpKU

Autor filmu : GRUPA PLATINIUM VISAGE

 

SKY CLUB - ZŁOTE TARASY

http://www.youtube.com/watch?v=hwFkM4D-BsM

Autor filmu : GRUPA PLATINIUM VISAGE